Galeria zdjęć

02 grudnia przedszkolaki z grupy II i III z przedszkola w Raszówce wybrały się na wycieczkę autokarową do Muzeum Bombek w Miliczu. Przedszkolaki oglądały bajkę świąteczną i spektakl bożonarodzeniowy. Pod okiem „Pani Mikołajowej” dzieci zdobiły pierniki i złożyły wizytę na poczcie Świętego Mikołaja. Kolejną atrakcją były warsztaty zdobienia bombek, podczas których dzieci własnoręcznie udekorowały bombkę, którą zabrały do domu. Wiele emocji sprawiło dzieciom również poszukiwanie zaginionych bombek w Komnacie Bombki. Wycieczka niewątpliwie wprowadziła nas w atmosferę zbliżających się świąt, a przedszkolaki spisali się na medal.

W ramach wizytacji duszpasterskiej w Parafii w Raszówce mieliśmy zaszczyt gościć Jego Ekscelencję Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego, który odwiedził również przedszkole. Dostojnego gościa przywitała dyrektor Przedszkola Katarzyna Foryś w imieniu wszystkich przedszkolaków oraz pracowników przedszkola.

Dnia 6 kwietnia w Przedszkolu im. Jana Pawła II w Raszówce w Oddziale Zamiejscowym w Lubinie, dzieci z grupy IV, V i VI wzięły udział w zawodach zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Sportu.

Dnia 26 marca w Oddziale Zamiejscowym w Lubinie w grupie V i VI gościliśmy ratowników górniczych a zarazem instruktorów pierwszej pomocy.

Nauczycielki dzieciom – przedstawienie „Gwiezdny pył” w Przedszkolu im. Jana Pawła II w Raszówce. Oddział w Lubinie

W dniu 10 listopada w Przedszkolu im. Jana Pawła II w Raszówce w Oddziale Zamiejscowym w Lubinie obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy przedszkolne mogły podziwiać występ starszaków. Grupa V i VI wprowadziła dzieci w tematykę uroczystości, ukazała przywiązanie Polaków do narodu, niezłomną determinację i walkę z honorem o nasz kraj.